Home Tüm Kanallar Moda TV New York Moda Haftası 2016’da Eklenen Elle

New York Moda Haftası 2016’da Eklenen Elle

0
0

Geçen yıl New York Moda Haftası’nda göze çarpan başarısı ile, Addition Elle ve Ashley Graham Lingerie, seksen-daha-hiç-pisti ile geri döndü. Canadian plus-size moda favorisi Eklenen Elle, yıkıcı yeni kampanyası “F * This” nin dünya çapında ilkiyle şovu başlatacak.

Addition Elle’nin pist showunda, Ashley Graham’dan Candice Huffine’e, İskra Lawrence’e, Barbie Ferreira’ya, Tara Lynn’e ve Jordyn Woods’e birkaç tane artı boyutlu model yer alıyor.

Tasarımcı ve vücut aktivisti olan Ashley Graham yine Addition Elle pistine layık olacak ve Holiday 2016 “Seductive” koleksiyonunun yanısıra “Essentials” çizgisinden de gözler önüne serilecek. Ashley’i ve tasarımlarını çevreleyen heyecan ve heyecan patlayıcıdır ve ilk kez hayranlar, podyumda süpermodel yayını izlemek için Facebook’ta canlı olarak yer ayarlayabilirler.

İç çamaşırıyla birlikte, Addition Elle, artı boyut moda etkisi Nadia Aboulhosn tarafından seçkin parçalar sunacak. Bu, marka ve Nadia arasındaki ikinci işbirliğine damgasını vuruyor ve Nadia’nın imza atan serin kızı tarzını yansıtan ifade uyandırma, vücuda güvenen kıyafetler vaat ediyor.

Ekleme Elle ve Ashley Graham Lingerie pist olayı, 14 Eylül Çarşamba günü saat 15: 00’de gerçekleşecek. Addition Elle’nin Facebook kanalında gösterinin sosyal medyada canlı bir akış arayıp, sahne arkasından modellerle röportajları ve pist gösterisine ön sıra erişimi sağlayın.

İlavesi Hakkında Elle
İlave Elle, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki artı büyüklükteki kadınlar için şık, gülünç ve şık giyim sunmada 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. İlaveler Elle’nin hazır giyim derileri, spor kıyafetleri, açık hava aktif kıyafetleri ve kariyer kıyafetleri, müşteriye hayatının her alanında kişisel en iyi şekilde bakmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kanada genelinde 100’den fazla perakende yeri ve Nordstrom ve Lord & Taylor gibi ABD’deki mağazalardaki marka bilinirliği ile Addition Elle müşterilerine “moda demokrasisi” sunmayı vaat ediyor; stilin boyutuyla sınırlı olmadığı inancına dayanan bir felsefe. . İlave Elle modası,

http://canlinetwork.com/

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HOBİ TV 'ye Hoş geldiniz... Kapat