Home Genel Lotus Flower
lotus_flower_logosu

Lotus Flower

0
0

Lotus Flower oda ve oto kokuları

KUĞU KİMYADAĞITIM PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Firmamız 1985 yılında CİHAN MATBAACILIK 2001 Yılında da BAŞARAN AJANS olarak matbaa ve reklam sektöründe başladığı yolda 2007 yılında Kimya Sektörüne KUĞU KİMYA adıyla Türkiye genelinde bayilik sistemleriyle Bünyesinde (matbaacılık,oto kozmetik,cilt kozmetik,tekstil,dekoratif) gibi Birçok ürünü bir araya getirerek Farklı ürün ve Ambalajlarıyla da bir ilke imza atmıştır.

Dağıtım ve pazarlama sektöründe Bayilik sistemleriyle Türkiye de 69 ilde bayilik sistemleriyle kendini kanıtlamış Yurtdışında 6 Ülkede Dispiritörlükleriyle de Öncü bir firma olma özelliğini taşır.

Kurulduğu günden bu yana kendi ilkelerinden ödün vermeyen sadece kazanmak amaçlı değil kazanırken kazandırmak büyüdükçe büyütmek bir firma bayii ilişkisinden çok büyük bir aile grubu oluşturmaktır.

Yurtiçi ve yurtdışı bayilikleri oluşturulmasını başlattığımız ve her ilde tek bayilik sistemlerinde devamlı yenilenen ürünleriyle sizlere daha iyi bir Türkiye piyasası oluşturarak ürünlerimizi daha kaliteli ve daha ucuza maliyeti hedefliyoruz…

http://lotusflower.ticiz.com

 

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HOBİ TV 'ye Hoş geldiniz...Hobi Videolarımızı Seyredebilir Beğendiklerinizi Yapabilirsiniz Gereken Tüm Malzemeleri Sitemizden Temin Edebilirsiniz. Kapat